Sukces naszych uczniów w Olimpiadzie projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.

ZzT gratulujemy
Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszego liceum - Natalia Dziubecka, Oliwia Kuleta, Alicja Kuczkowska, Weronika Buda, Aleksandra Broś, Michał Kępski i Filip Kaczmarek - przeszli do ostatniego etapu Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i subskrybowanie naszego kanału Ukryci w Ciemności. Mamy nadzieję dalej rozwijać naszą pasję i tworzyć kolejne odcinki o ciekawych ludziach i ich historiach. Liczymy na dalsze zainteresowanie i zachęcamy do obejrzenia naszego najnowszego odcinka, z którego dowiecie się wiele ciekawostek na temat okupacyjnej rzeczywistości. Do zobaczenia na kanale!

link do filmu: https://youtu.be/7QT8eEqahy4