Wyniki konkursu "Twój zwierzak również wybrałby trzecie"

Przedstawiamy wyniki naszego konkursu. Zaznaczamy jednak, że to jeszcze nie koniec. Od poniedziałku na naszym fanpage'u rozpocznie się głosowanie internautów. Już wkrótce zamieścimy tam szczegóły zabawy.
Do rywalizacji przystąpiło 29 uczniów ze szkół:

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Gazomi
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów w Piotrkowie Trybunalskim
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim
Szkoła Podstawowa im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich w Proszeniu
Szkoła Podstawowa im. Zofii Grzybowskiej w Straszowie
Szkoła Podstawowa w Szynczycach
Szkoła Podstawowa im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej

Wyniki konkursu:
1 miejsce – Julia Purgał, uczennica Szkoły Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim

2 miejsce – Julita Żerek uczennica Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Gazomi
3 miejsce – Julia Janiec - uczennica Szkoły Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim

3 miejsce - Filip Rol - uczeń Szkoły Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim

Uznanie Komisji zyskało wiele prac. W toku dyskusji Komisja postanowiła wyróżnić prace następujących uczestników:
Natalia Mucha - uczennica Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Gazomi

Nikola Świąder – uczennica Szkoły Podstawowej im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej.

Marta Nadajewska - uczennica Szkoły Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim

Nagroda internautów: Anastazja Gałas, uczennica Szkoły Podstawowej nr 13 im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim.

Protokół Komisji znajduje się w załącznikach artykułu.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom. Dziękując za udział prezentujemy kompilacje prac:

Wszystkim nagrodzonym chcielibyśmy wręczyć nagrody osobiście. O terminie i formie będziemy zawiadamiać po zakończeniu głosowania internautów.
Prosimy również pamiętać, że zgodnie z regulaminem, wszyscy uczestnicy wygrali nagrody dodatkowe!
Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.

logo (jpg) 0.03mb, (Pobrań: 223)
REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU (pdf) 0.20mb, (Pobrań: 384)
Protokół Komisji (pdf) 0.10mb, (Pobrań: 233)