Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/09

Dnia 1 września rozpoczęliśmy kolejny rok zmagań w III LO. Cała uroczystość miała miejsce w sali gimnastycznej naszego liceum. Jak co roku nastąpiło powitanie wszystkich tych, którzy wrócili do szkoły po wakacjach, a także tych nowoprzybyłych pierwszoklasistów. Tegoroczni maturzyści powitani zostali godzinę później ( tj. o 10:00) nieco inaczej niż wszyscy, bo przecież to właśnie ich czeka egzamin dojrzałości, otwierający możliwości do dalszego kształcenia. Pierwszaki natomiast nieco wystraszeni i niezorientowani szukali swoich klas poznając przy tym nowych kolegów, koleżanki, a także nasze szanowne grono pedagogiczne.

Na kolejny rok ciężkiej pracy życzymy wszystkim wielu sukcesów, a także przyjemności z nauki!

Czy Jesteś za reaktywacją forum?