Akademia z okazji 31 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

13 grudnia odbyła się w naszej szkole akademia z okazji 31. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Młodzież przedstawiła program artystyczny pt. "Modliwtwa ludzi wolnych". Utwory Z.Herberta, J.Kaczmarskiego, czy A.Asnyka wykonali uczniowie: Mateusz Żerek, Justyna Marszałek, Zuzanna Zielińska, Olga Lisiecka, Mateusz Jaworski, Szymon Piórkowiski, Małgorzta Kowalewska oraz Katarzyna Kowalska. Była to wspaniała lekcja historii, która bardzo spodobała się wszystkim uczniom oraz gronu pedagogicznnemu naszego Liceum.
Ograznizatorzy obchodów 31.rocznicy wprowadzenia stanu wojennego pod honorowym patronatem Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka zaprosili naszych uczniów do Kościoła oo. Jezuitów, aby po uroczystej mszy za Ojczyznę przedstawili program artystyczny.
Przedstawiamy relację filmową z uroczystości. W naszej galerii dostę[pne są również zdjęcia.

Przyćmienie

Czy Jesteś za reaktywacją forum?