Wigilja w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

18 grudnia 2012 r. uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na spotkanie wigilijne, które odbyło się w SOSW w Piotrkowie Tryb. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez wszystkich uczniów, ich rodziców, a także nauczycieli. Wszyscy wspólnie zasiedliśmy do wiglijnej wieczerzy, którą przygotowali nasi koledzy z SOSW przy pomocy swoich nauczycieli i rodziów. Nie pojawiliśmy się tam naturlanie z pustymi rękoma. Dzięki ofiraność klas Ib,Id,IIa,IIb,IIc,IIe,IIf oraz IIIf, za którą serdecznie dziękujęmy, zakupiliśmy dzieciakom gry edukacyjne oraz słodycze.
Naszą szkołę reprezentowali Agata Bogusławska, Miłosz Gortyński, Milena Snochowska, Marta Wroniszewska oraz Zuzanna Zielińska pod opieką pedagoga szkolnego p. Agnieszki Warakomskiej-Mikusek.
Akcje wolontaryjne to w naszej szkole już tradycja. Do stałych pukntów projektów należy również współpraca z SOSW w naszym mieście.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?