Konkurs TURBOLANDESKUNDE – DEUTSCHLAND

Dnia 12 marca 2015 roku odbył się w naszej szkole pierwszy etap konkursu z języka niemieckiego „Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”, zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.
W konkursie udział wzięły cztery trzyosobowe drużyny. Miło jest nam poinformować, że w etapie szkolnym zwyciężyła drużyna w składzie: Magdalena Rogozińska (II B), Paulina Kopiecka (II A) oraz Dominika Stańczyk (II A). Dziewczęta będą reprezentować naszą szkołę w etapie regionalnym konkursu, który odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2015 roku w Łodzi.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięskiej drużynie gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?