I miejsce w konkursie fotograficznym…

Z inicjatywy Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego, 11 grudnia br., o godzinie 17.00, w auli Wyższej Szkoły Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom dwóch konkursów fotograficznych 42 edycji konkursu „Cały Piotrków w kwiatach” oraz 1 edycji konkursu „Zabytki i zaułki Starego Piotrkowa w oczach dzieci”, w którym uczennica naszej szkoły Agata Gemel-Jajszczak (kl.1F) zajęła I miejsce otrzymując nagrodę o wartości 500 zł. Gratulujemy!!!

Na koniec spotkania omówione zostało sprawozdanie z tegorocznej XXV kwesty na rzecz ratowania nagrobków Starego Cmentarza.
Spotkanie uświetnił występ dzieci z Niepublicznego Przedszkola im. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Przedszkolaki w innowacyjny sposób zaprezentowali przybyłym gościom znane piotrkowskie legendy.
W uroczystości udział wzięła Małgorzata Siatkowska- opiekun konkursu

Czy Jesteś za reaktywacją forum?