Sukcesy Rafała Myślińskiego w XXXVI Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 28 lutego br. w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Tryb. zostały przeprowadzone miejskie eliminacje do XXXVI Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach wzięło udział 25 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu miasta Piotrkowa.
W kategorii najstarszych uczniów znakomicie spisał się Rafał Myśliński (III c), który z drugim wynikiem awansował do etapu powiatowego.
Eliminacje powiatowe odbyły się 20 marca w Pożarniczym Centrum Historyczno – Edukacyjnym Ziemi Łódzkiej w Wolborzu.
Rafał powtórzył swój wynik z eliminacji miejskich zajmując bardzo dobrą drugą lokatę.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?