96 Rocznica Odzyskania Niepodległości

W dniu 11 listopada  poczet i delegacja naszej szkoły uczestniczyli w miejskich obchodach 96 Rocznicy Odzyskania Niepodległości, które rozpoczęła uroczysta msza święta odprawiona w intencji Ojczyzny w kościele oo. Bernardynów. Po mszy wszyscy przybyli przeszli pod pomnik Grobu Nieznanego Żołnierza gdzie wysłuchali okolicznościowego przemówienia Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i byli świadkami uroczystego ślubowania członków Związku Strzeleckiego „Strzelec”. Żołnierze Kompanii Honorowej 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z Nowego Glinnika odczytali apel poległych i oddali salwę honorową. W trakcie uroczystości delegacja szkoły złożyła kwiaty, oddając hołd poległym za wolność Ojczyzny.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?