Hej Idole! Hej!

idol_szkolny.jpg

W piątek 18 kwietnia, w naszej szkole odbyła się druga edycja programu "Idol". Tym razem w skład jury wchodzili: Jacob Wojewoda, Dioda, Weroni Pazur oraz Aga Schylona . Oj nie oszczędzali oni naszych biednych uczestników, którzy ze strachem w oczach wychodzili na scenę i próbowali pokazać się z jak najlepszej strony.

Oczywiście, jak na każdego poważnego "Idola" przystało nie obyło się bez większych wpadek: a to kiepski angielski, brak wyrazistej barwy głosu, czy tez słaby układ choreograficzny. Największą trudnością, jak się okazało były teksty piosenek, które o dziwo były nie do zapamiętania. Zamieszanie wśród jurorów a także i publiczności wywołał męski kwartet klasy II D. Chłopcy przekazali nam własną interpretację "Don't worry, be happy". Jak zauważyła słusznie Dioda mieli oni skomplikowany układ choreograficzny. Otóż koledzy przekazywali sobie kartkę z tekstem z rąk do rąk, kołysząc się przy tym na lewo i prawo, od czasu do czasu "przytupując" nóżką - gratuluję oryginalności. Jurorzy nie pozostawili suchej nitki na naszych uczestnikach. Na przykład siostrom Ogrodnik zarzucili zły dobór repertuaru. Dziewczyny zaśpiewały na dwa głosy, co w cale nie jest takie proste, piosenkę Abby  - "Mama mia", która według Schylonej jest utworem młodości naszych rodziców. Jak widać nie wszyscy jeszcze znają określenie: "Dla prawdziwych piosenek czas nie istnieje". Nie każdy jednak został obrzucony błotem przez czwórkę wspaniałych. Niektórzy bowiem potrafili uzyskać względy jurorów w sposób zaskakujący, a wręcz demoralizujący. Jedna z uczestniczek "Pani w czerwonym" próbowała uwieść Wojewodę kierując do niego jakże niemoralną propozycję ? ?Kiss me?, co najwyraźniej mu się spodobało, gdyż jego ocena była bardzo wysoka.
        Po burzliwych dyskusjach jury podjęło decyzję:
II edycję szkolnego "Idola" wygrała Ewelina Jakubiak z klasy II C z utworem "When I need you". Drugie miejsce zajęła Milena Nieśmiałek z klasy I F z piosenką "Felicita" , trzecie zaś Anna Lisiecka z klasy III F. Ania Wykonała dla nas utwór "I feel good"
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom II edycji szkolnego IDOLA.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?