Najlepszy absolwent i najlepszy uczeń nagrodzeni przez Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego

26 czerwca najlepsi uczniowie ze wszystkich szkół w naszym mieście przybyli do Zamku Królewskiego, gdzie z rąk Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka odebrali nagrody i wyróżnienia za tegoroczne osiągnięcia naukowe.
III Liceum reprezentowali najlepszy uczeń - Kacper Mika z klasy If oraz najlepszy absolwent - Piotr Wachulec z klasy IIId.

Kacper Mika w klasyfikacji rocznej osiągnął średnią ocen 5,31. Z powodzeniem reprezentował III LO w licznych konkursach przedmiotowych. Jest utytułowanym sportowcem - zapaśnikiem. Kacper jest również wyjątkowym człowiekiem. W ubiegłym roku pomagał ratować tonącego, za co otrzymał podziękowania z rąk Komendanta Policji.
Piotr Wachulec ukończył III Liceum ze średnią ocen 5,18. O licznych nagrodach Piotrka w konkursach informatycznych przeczytać można na naszej stronie. Decyzją Rady Pedagogicznej uzyskał tytuł Osobowości III LO. Wszyscy pamiętamy jego pracę w Samorządzie Uczniowskim, talenty organizacyjne, sceniczne. Pamiętamy również kulturę osobistą Piotrka, sumienność i odpowiedzialność.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?