II miejsce naszych siatkarek

22 października br. W hali sportowej przy ZSP4 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się turniej siatkówki dziewcząt w ramach projektu „ Widzę-Reaguję”. Brało w nim udział 9 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych w Piotrkowie Tryb. Reprezentantki naszej szkoły, pod opieką Pana Konrada Sikory zajęły II miejsce. Na początku stoczyliśmy zaciętą walkę z ZSP6, której niestety nie udało nam się wygrać (1:2) Następnie nasze dziewczyny wygrały mecz z ZSP4 (2:1) oraz ZSP2 (2:0). Mecz  finałowy nasze reprezentantki niestety przegrały z I LO (0:2). Zabrakło naprawdę niewiele, żeby zająć pierwsze miejsce.  Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowały :
1. Marta Wroniszewska
2. Karolina Krych
3. Ida Mikołajczyk
4. Kinga Sieroń
5. Martyna Kubus
6. Olga Lisiecka
7. Anna Rakoczy
8. Justyna Cieślak
9. Kinga Chmielarska
10. Paulina Herman
Podczas zawodów oceniani byli kibice, których zadanie polegało na jak najlepszym dopingowaniu swojej drużyny. Trochę zabrakło aby stanąć na podium w tym konkursie. Delegacja z naszej szkoły zajęła V miejsce. Opieka nad tą grupą przypadła Panu Krzysztofowi Justowi.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych siatkarek,  jak i z kibiców.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?