Walentynki w III LO

14.02 2011 r. społeczność III Liceum obchodziła Walentynki. Z tej okazji korytarze zostały przystrojone serduszkami, plakatami i wszystkim tym, co kojarzy się z tym świętem.

Uczniowie mogli skorzystać z poczty walentynkowej.
Święto Zakochanych uświetniło przedstawienie przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod opieką mgr Anny Osińskiej i mgr Karoliny Jaśkowskiej - Druszcz.

Artyści zaprezentowali humorystyczną interpretację popularnego programu telewizyjnego "Randka w ciemno" oraz szeroką rozbudowaną część muzyczną.

Piosenki dotyczyły oczywiście tematyki miłosnej.
W programie wystąpili: Mateusz Warchoł, Ola Szulc, Ewelina Korpas, Kamila Małecka, Adrian Lizakowski, Bogumił Justyna, Łukasz Nita, Sara Orska, Monika Osińska, Kinga Szmidt, Michał Kutyła, Bartosz Wocheń, Krzysztof Sul, Zuzia Babajan oraz Justyna Banaszczyk.
Zdjęcia z imprezy zobaczyć można w naszej galerii.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?