Akcja charytatywna

Dnia 20.12.2007r. w naszym liceum odbyła się akcja charytatywna na rzecz dzieci ze świetlicy Sióstr Salezjanek.
Organizatorami akcji byli uczniowie: Ania Madejak (IIC), Justyna Krasińska (IIC), Kinga Zielonka (IIC), Kasia Majsak (IIF), Maja Kaczorowska (IIF), Marika Lasek (IIB) i Damian Rostkowski (IIF) pod opieką p. Agnieszki Warakomskiej – Mikusek i p. Agaty Bednarek. Wielu uczniów zaoferowało także swoją pomoc w akcji, przynosząc tego dnia do szkoły upieczone przez siebie ciasta. Dobrym sercem wykazali się także Ci, którzy wspomogli akcję, kupując wypieki sprzedawane w stołówce. Dzięki Wam udało nam się zebrać pieniądze, za które około 20 uczestników półkolonii zimowych w świetlicy Św. Jana Bosko miało okazję pójść do kina. Dn. 22.02.2008r. dzieci udały się do kina na film pt. „Asterix na Olimpiadzie”. Dla wielu z Nich była to niesamowita atrakcja. Nie wiemy jak Wy, ale my jesteśmy zdanie, że Ich uśmiechnięte twarze to najlepsza nagroda za pracę włożoną w zorganizowanie akcji. W dowód wdzięczności dzieci napisały dla nas, uczniów III LO, podziękowanie, podpisane samodzielnie nawet przez najmłodsze z Nich. My także dziękujemy za pomoc.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?