Spotkanie opłatkowe środowiska oświatowego

14 stycznia 2011 r. w siedzibie III Liceum odbyło się spotkanie opłatkowe środowiska oświatowego. Powierzenie organizacji uroczystości naszej szkole stanowiło olbrzymie wyróżnienie, jak również dużą odpowiedzialność.
Przygotowania trwały kilka dni, a zaangażowanych w nie była zdecydowana większość młodzieży oraz pracowników szkoły. Już dwa dni przed uroczystością korytarze, sala gimnastyczna oraz stołówka przybrały miły, świąteczny klimat. Wnętrze naszej szkoły zdobiło 10 żywych choinek rozświetlonych niezliczoną ilością lampek i ozdób. Okna i ściany korytarzy przystrojone były witrażami i innymi kompozycjami.

Na uroczystość stawili się dostojni goście: Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup dr Ireneusz Pękalski, Ksiądz Dziekan Andrzej Chycki, Ksiądz Dziekan Prałat Stanisław Socha, Ksiądz Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Jezusowego Jerzy Grodzki, duszpasterz nauczycieli i wychowawców rejonu piotrkowskiego – ksiądz Maksymilian Pyzik, reprezentująca Kuratorium Oświaty - starszy wizytator p. Danuta Zakrzewska, Wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego - p. Andrzej Kacperek, Przewodniczący Rady Miasta p. Jan Dziemdziora, p. Włodzimierz Biedroń - inż. Nadzoru Nadleśnictwa w Piotrkowie Tryb., któremu szczególnie dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości, kierownik Referatu Edukacji p. Iwona Komolibus, Dziekan Wydziału Filologiczno - Historycznego Filii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Piotrkowie Tryb. - dr hab. prof. UJK Zygmunt Matuszak, Prezes Terenowe Oddziału PTSM i Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa p. Waldemar Domarańczyk, przedstawiciele duchowieństwa, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych naszego regionu, nauczyciele, rodzice, emeryci i młodzież III Liceum.
Spotkanie w naszym odczuciu wypadło znakomicie. Duża w tym zasługa aktorów naszego teatru Spektator 2 i ich opiekuna p. Renaty Hejniak.
Na naszej stronie zobaczyć można końcowe fragmenty wystąpienia w wykonaniu naszych artystów, natomiast w galerii zdjęcia z uroczystości.

Przyćmienie

Czy Jesteś za reaktywacją forum?