Kolejne ekologiczne sukcesy IIILO

05 grudnia 2014 r. o godz. 11.00 w Łódzkim Domu Kultury odbyło się po raz czwarty uroczyste wręczenie nagród w kategorii Ekoszkoła i Ekobelfry woj łódzkiego za rok szkolny 2013/2014.
Nasza szkoła, po raz trzeci, została docenieniona i nagrodzona przez Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w konkursie „Ekobelfry” i „Ekoszkoła” zaś nasi nauczyciele:
mgr I. Nowosielska i mgr Ewa Ortyl zostały wpisane w poczet tych najlepszych w dziedzinie ekologii w całym województwie łódzkim.

Tegoroczny konkurs był szczególnie trudnym dla nas wyzwaniem, ponieważ cieszył się niezwykle dużą popularnością wśród szkół i nauczycieli woj. łódzkiego. Ciężka praca, zaangażowanie, kreatywność i wiara w powodzenie dały konkretne, wymierne rezultaty.
Nasze powodzenia są sumą zaangażowania młodzieży oraz nauczycieli naszej szkoły. Bez Was nie byłoby tych sukcesów. Dziękujemy.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?