Podsumowanie planu pracy Szkolnego Klubu Europejskiego

5 grudnia 2012 roku troje uczniów z klasy III A: Magdalena Żandecka, Bartosz Wocheń i Sławomir Siciński pod opieką pani Elżbiety Wardyńskiej udało się do Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli aby uczestniczyć w seminarium europejskim, podsumowującym Europejski Rok Aktywnego Starzenia się i Solidarności Międzypokoleniowej. Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego jako jedna z uczestniczących szkół tradycyjnie zaprezentowała sprawozdanie z tegorocznej działalności klubu "Euro-Fani" i przedstawiła krótką scenkę tematyczną związaną z komunikacją międzypokoleniową.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią przygotowanej prezentacji. Być może będzie dla Was także zachętą do wstąpienia w grono klubowych członków i wolontariuszy.

Ściągnij pokaz w formacie PowerPoint 2007

Czy Jesteś za reaktywacją forum?