Witaj szkoło...

1 września o godzinie 9.00 powitaliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość inauguracji uświetniła wizyta Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego p. Krzysztofa Chojniaka oraz Kierownika Referatu Edukacji Urzędu Miasta p. Iwony Komolibus.
Niewątpliwie pierwsze spotkanie w murach naszej szkoły było sporym przeżyciem dla naszych nowych uczniów. Tegoroczna rekrutacja kolejny raz okazała się dużym sukcesem. III Liceum, podobnie jak w roku ubiegłym, stało się najpopularniejszą szkołą w mieście. Z faktem tym wiążą się również najwyższe progi punktowe gwarantujące przyjęcie w poczet uczniów naszej szkoły. Naukę w sześciu klasach pierwszych rozpoczęlo 202 najlepszych kandydatów. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów w III LO!.
Zdjęcia z uroczyśtości dostępne już są w naszej galerii.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?