Pierwszy dzień wiosny

Tradycyjnie już dzień 21 marca zdecydowanie różnił się od typowego dnia szkolnego. Większość klas I i II "dzień wagarowicza" spędziła w sali gimnastycznej uczestnicząc w widowisku "Show me your talent". W trakcie show klasy lub ich reprezentanci przedstawiali osiągnięcia własne lub swoich kolegów/koleżanek. W ramach konkursu na scenie oglądaliśmy również wystąpienia wokalne i instrumentalne, kabarety, układy taneczne, zawody w jedzeniu hamburgerów i monologi.

Jury konkursu przyznało bardzo cenne nagrody. Klasa II B zyskała 3 dni bez pytania, II A dwa dni, natomiast klasa II E jeden.

Odbyła sie również uroczystość ogłoszenia wyników i nagrodzenia zwycięzców dwóch konkursów organizowanych przez III LO wspólnie z Piotrkowską Spółdzielnią Mieszkaniową im. Juliusza Słowackiego, w ramach obchodów 30-lecia Spółdzielni. Szerzej na ten temat poinformujemy w następnym newsie.
Niespodzianką dla uczniów była wizyta naszej absolwentki, właścicielki szkoły tańca, p. Katarzyny Zajączkowskiej wraz z asystentką. Panie zaprezentowały naszym uczniom pokaz salsy. Chętni mogli również spróbować swoich sił w opanowaniu podstawowych kroków.
Oczywiście w naszej galerii zobaczyć możecie zdjęcia z przebiegu pierwszego dnia wiosny.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?