Konkurs plastyczny „Niemcy w moich oczach”

W maju 2014 r. odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny pt: „Niemcy w moich oczach”. W konkursie tym zorganizowanym przez nauczycielki uczące języka niemieckiego wzięło udział 70 uczniów. Uczniowie wykazali się niebywałą inwencją oraz talentem i wykonali bardzo piękne, nietypowe prace, pokazujące Niemcy w ich oczach. I miejsce zdobyła uczennica kl. II e Katarzyna Kowalska, II miejsce uczennica kl. I f Karina Stachera, a III miejsce ucz. kl. I d Weronika Szczegodzińska. Przyznano także kilka wyróżnień. Pięknymi plakatami udekorowano szkołę podczas Dnia Języka Niemieckiego, który odbył się w naszej w szkole w dniu 25 czerwca, kiedy to gościliśmy animatorkę z  Instytutu Goethego w Krakowie w ramach akcji Deutschwagen.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?