21 marca powitaliśmy wiosnę

Mimo, że aura nie sprzyja, kalendarz nie kłamie. Nadeszła wiosna, więc tradycji musiało stać się za dość. Jak zwykle na wesoło witaliśmy pierwszy dzień wiosny.
Samorząd Uczniowski zaproponował uczniom klas I-II zabawę polegającą na przebraniu się i zaprezentowaniu scenek z wylosowanych bajek.
Zabawie przyglądało się jury, które oceniało między innymi pomysłowość, nawiązanie do treści bajki, rekwizyty i efekty specjalne. Istotnym czynnikiem była również frekwencja i udział wychowawców.
Zaangażowało się aż 11 klas, z czego większość zaprezentowała atrakcyjne i dopracowane przedstawienia.
Jury pierwsze miejsce przyznało klasie Id. Drugie IIf, natomiast trzecią lokatę klasie Ia. Ponadto wyróżnienia uzyskały klasy IId i IIa. Tradycjnie nagrodami  były dni bez pytania.

Zapraszamy go galerii, w której zobaczyć można aż 118 zdjęć z imprezy.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?