Szlachetna paczka

W grudniu  odbył się finał ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”, do której po raz drugi przyłączyła się także nasza szkoła.
Za zebraną kwotę 1160 zł Szkolne Koło PCK zakupiło żywność, artykuły chemiczne, środki czystości, kosmetyki, artykuły higieniczne dla niemowląt, pampersy, mleko, zupki, desery dla niemowląt, kołdrę, poduszkę, pościel, ręczniki, blender, przybory szkolne oraz drobny prezent świąteczny dla każdego z członków rodziny. W sobotę, 7 grudnia paczki zostały przekazane rodzinie.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę akcję. Szczególne podziękowania należą się uczennicom klasy 1A: Patrycji Maciejewskiej, Justynie Markowiak, Justynie Wielgórskiej i Kindze Zarembie, które pomogły w zakupach i przygotowaniu paczek.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?