II edycja szkolnego turnieju League of Legends oraz Hearthstone

DSC03183
W dniach 17-18 stycznia w szkolnej pracowni komputerowej spotkali się miłośnicy gier komputerowych.
35 osób przystąpiło do rywalizacji w ramach II edycji szkolnego turnieju League of Legends oraz Hearthstone.
W grze karcianej produkcji Blizzard Entertainment pt.Hearthstone: Heroes of Warcraft zwyciężył uczeń klasy III C Szymon Nowak, drugie miejsce po wyrównanej walce wywalczył uczeń z klasy I E Jan Dylewski. Na podium uplasował się również Eryk Saciński (klasa I C).
W grze zespołowej z gatunku MOBA (multiplayer online battle arena) League of Legends produkcji Riot Games zwyciężyła drużyna z klasy II D w składzie Mateusz Sipiński, Mateusz Sudra, Nikola Budzisz, Filip Nowicz oraz Robert Martyka.
Na drugim stopniu podium uplasowała się drużyna złożona z uczniów klas III, w składzie: Szymon Sala (III C), Ksawery Górny, Jakub Wroniszewski, Szymon Ratajczyk - uczniowie klasy III E oraz Wiktor Kwaśniak (III F). Na najniższym stopniu podium stanęła 2 drużyna z klasy IID tworzona przez: Marcela Kozień, Jakuba Reszki, Radka Chamika, Jakuba Podkomórki oraz Michała Karolińskiego z klasy IIE.