III Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2023" Znak jakości Srebrna Europejska Szkoła Praworządności RP 2021

19 czerwca gościliśmy nagrodzonych uczestników naszego konkursu.
Zakończyliśmy ostatni etap naszego konkursu - wybór najlepszej pracy według internautów.
Przedstawiamy wyniki naszego konkursu. Zaznaczamy jednak, że to jeszcze nie koniec. Od poniedziałku na naszym fanpage'u rozpocznie się głosowanie internautów. Już wkrótce zamieścimy tam szczegóły zabawy.
Dnia 20 grudnia 2019r dokonaliśmy podsumowania i wręczenia nagród uczestnikom – uczniom III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim, biorącym udział w konkursie fotograficznym: „Sulejowski Park Krajobrazowy wczoraj i dziś”
Maksymalni dla szkół średnich to program banku Credit Agricole mający na celu poszerzanie wiedzy o finansach  Jednym z jego elementów był konkurs graficzny "Zaprojektuj kartę dla Ciebie i Twojej ekipy!."
Konkurs cyklicznie organizowany jest przez Akademię górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie.
Adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, a jego celem jest propagowanie matematyki za pomocą szeroko dostępnych metod komputerowych, jakimi są przeglądarki internetowe i oprogramowanie niekomercyjne.
W dniu 15 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIX Seminarium Uczniowsko-Studenckim "Problemy Ochrony Środowiska" - Łódź 2019.
20 Listopada 2018 roku odbył się I etap III edycji Olimpiady Cyfrowej.
Motywem przewodnim tegorocznej edycji są Prawne i ekonomiczne aspekty funkcjonowania mediów.
Do rywalizacji przystąpiło  2584 uczniów i uczennic z 300 szkół w całej Polsce.
19-11-2018

Warsztaty Arduino

W dniach 6 i 7 listopada uczniowie klas 2d i 1c (z rozszerzoną informatyka) uzyskali możliwość zapoznania się z technicznymi i programistycznymi aspektami pracy z układem Arduino.
 
W dniach 6-7 lutego odbyła się III edycja Szkolnego Turnieju League of Legends i Hearthstone.

Kontakt

Al. Armii Krajowej 17
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 6473605 fax 44 6472263
e-mail: liceum3@liceum3.piotrkow.pl

Poniedziałek 15 kwietnia 2024

Wiktoryn, Olimpia, Modest, Abel, Wszegniew, Anastazja, Tytus, Potencjana, Potencjanna, Sylwester, Sylwestra, Piotr

Na skróty

Galerie