III Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2023" Znak jakości Srebrna Europejska Szkoła Praworządności RP 2021

Podsumowanie konkursu graficznego "Sulejowski Park Krajobrazowy wczoraj i dziś" w 25 rocznicę powstania parku

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Dnia 20 grudnia 2019r dokonaliśmy podsumowania i wręczenia nagród uczestnikom – uczniom III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim, biorącym udział w konkursie fotograficznym: „Sulejowski Park Krajobrazowy wczoraj i dziś”
Konkurs przeprowadzony  był przez Odział Terenowy Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy zaś sponsorowany cennymi nagrodami przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Konkurs wymagał znajomości faktów historycznych naszego regionu, zainteresowań przyrodniczych dotyczących osobliwości Sulejowskiego Parku Krajobrazowego oraz umiejętności informatycznych.
Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kolażu par zestawionych fotografii - zdjęcia z przeszłości i autorskiej fotografii stanu obecnego danej przestrzeni. 
Nagrodzonych zostało 14 uczniów naszej szkoły z klas: 1Bg, 1Cg, 1Dg i 1Dp.
Zwyciężyła praca Aleksandry Filipczak.

Drugie miejsce zajął Andrzej Sobański

Trzecia nagroda przypadła Oliwii Kulecie

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom gratulujemy
powrót