Podsumowanie konkursu graficznego "Sulejowski Park Krajobrazowy wczoraj i dziś" w 25 rocznicę powstania parku

Dnia 20 grudnia 2019r dokonaliśmy podsumowania i wręczenia nagród uczestnikom – uczniom III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim, biorącym udział w konkursie fotograficznym: „Sulejowski Park Krajobrazowy wczoraj i dziś”
Konkurs przeprowadzony  był przez Odział Terenowy Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy zaś sponsorowany cennymi nagrodami przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Konkurs wymagał znajomości faktów historycznych naszego regionu, zainteresowań przyrodniczych dotyczących osobliwości Sulejowskiego Parku Krajobrazowego oraz umiejętności informatycznych.
Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kolażu par zestawionych fotografii - zdjęcia z przeszłości i autorskiej fotografii stanu obecnego danej przestrzeni.
Nagrodzonych zostało 14 uczniów naszej szkoły z klas: 1Bg, 1Cg, 1Dg i 1Dp.
Zwyciężyła praca Aleksandry Filipczak.

Drugie miejsce zajął Andrzej Sobański

Trzecia nagroda przypadła Oliwii Kulecie

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom gratulujemy