Za nami II Piknik Ekologiczno Rodzinny

piknik1
1 paździenika odbył się II Piknik Ekologiczno Rodzinny. Tym razem tematem przewodnim Pikniku było przybliżenie zagadnień dotyczących zdrowia w aspekcie zdrowego odżywiania się i zdrowego stylu życia.
Tematykę w postaci montażów słowno muzycznych przedstawiły klasy pierwsze.
Klasy drugie zadbały o podniebienia uczetników przygotowując dania o charakterze wegetariańskim.
Z kolei zadaniem klas III było zilustrowanie zagadnienia w dowolny sposób plastyczny, wykorzystując  materiały pozyskane w ramach recyklingu.
Pogoda dopisała, więc nauczyciele, uczniowie i ich rodzice bawili się znakomicie, a imprezę tradycyjnie zwieńczyła odtańczona Belgijka.
Przy okazji imprezy realizowaliśmy jeszcze 1 cel - gromadzenie środków na kontynuowanie prac
wykończeniowych w szkolnym ogrodzie.
Oprócz dobrej zabawy toczyła się rywalizacja. Po zsumowaniu punktów klasy uzyskały następujące rezultaty.
I m. klasa 1e
II m. klasa 1c