Projekt: Kariera! - spotkanie z p. Marcinem Wojtanią

1
4 marca 2016 roku w naszej szkole mieliśmy okazję gościć kolejnego z absolwentów, Pana Marcina Wojtanię – dziennikarza sportowego w kanale sportowym Orange, obecnie specjalistę PR w kanale Eleven Sports.
Pan Marcin opowiedział nam o wadach i zaletach swojej pracy, nie ukrywając przy tym, że jest to zawód wymagający dosyć silnego charakteru. Dowiedzieliśmy się także, jakie studia najlepiej wybrać, aby iść w podobnym kierunku. Na pewno każdemu z nas w pamięci zapadły słowa, że skoro jesteśmy w takim liceum, jakim jest III LO, to już osiągnęliśmy w życiu sukces i mamy ułatwioną drogę do większych sukcesów w przyszłości. Pan Marcin z chęcią udzielił również szczerych odpowiedzi na nurtujące nas pytania.
Serdecznie dziękujemy!