Eryk Zywert i Mateusz Zielonka stypendystami KFnrD

Eryk Zywert z klasy II b oraz Mateusz Zielonka z klasy III b zostali stypendystami programu pomocy wybitnie zdolnym Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci, objętego honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.
Nasi uczniowie będą bezpłatnie uczestniczyć m.in. w seminariach, wykładach i warsztatach naukowych na terenie całej Polski, prowadzonych przez pracowników naukowych, w tym wykładowców akademickich z Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Warszawskiego.
Otrzymają także możliwość indywidualnego konsultowania swoich problemów naukowych z tutorami, a także realizacji własnych problemów badawczych, przy wsparciu (także finansowym) Funduszu.
Uroczysta inauguracja programu pomocy wybitnie zdolnym odbędzie się 28 października w Sali Balowej Zamku Królewskim w Warszawie.
Erykowi i Mateuszowi życzymy ogromnego zapału do dalszej pracy kolejnych sukcesów.
Więcej o Krajowym Funduszu na Rzecz Dzieci: tutaj (http://fundusz.org)