Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2021" Znak jakości Srebrna Europejska Szkoła Praworządności RP 2021

Siódmego września nasze liceum uroczyście obchodziło 212 rocznicę urodzin Patrona Juliusza Słowackiego.
Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia odbyła się 12 września 2021 roku w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, podczas Mszy świętej celebrowanej o godz. 12:00.
Miło nam poinformować, że nasza szkoła posiada nowy Fanpage na portalu społecznościowym Facebook.
1 września zainaugurowaliśmy rok szkolny 2021/22.
W sali gimnastycznej z dyrekcją i nauczycielami spotkali się uczniowie klas pierwszych, których serdecznie witamy w murach III Liceum.
Nieco starsi uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych.
Wszstkim życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym.
01-09-2021

Urodziny Juliusza

4 września przypada 212 rocznica urodzin patrona naszej szkoły Juliusza Słowackiego.
W załączniku artykułu znajduje się plan lekcji obowiązujący od 1 września 2021r.
W załączniku artykułu znajeduje się zarządzenie Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 30 sierpnia 2021 roku w sprawie organizacji pracy III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim od 1 września 2021 r.
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 r:
Zgodnie z informacją przekazaną przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi - zmianie ulega forma funkcjonowania Regionalnego Interwencyjnego Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. W okresie wakacyjnym, codziennie w godzinach 18.00 – 21.00 za pomocą mediów społecznościowych (Snapchat i Messenger) dzieci i młodzież z terenu województwa łódzkiego mogą uzyskać wsparcie specjalistów.
Przeżyjmy to jeszcze raz...

Poniedziałek 27 września 2021

Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert