30 marca br. Bartosz Gnitecki (3Dp) i Aleksander Gieszcz (3Bg) odebrali z rąk Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim dyplomy stypendystów Prezesa Rady Ministrów.
Bartosz i Aleksander stypendystami Prezesa Rady Ministrów
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Sukcesy w konkursie First step to...
- Następcy Ewy Pajor i Roberta...
- Wielki sukces naszych uczennic w...
- Wiosna zawitała do III LO
- Dzień Świętego Patryka
- Dzień otwartych drzwi
- Kolejne sukcesy sportowe
- Spotkanie z p. Grażyną Wysmyk
- Oferta edukacyjna na rok szkolny 2026/27
- III LO tenisem stołowym stoi

