Czym było ZOMO? - kolejny odcinek "Ukryci w ciemności"

Witamy Was po krótkiej przerwie!
Myśle, ze dobrze już nas znacie! Jesteśmy grupka przyjaciół, którzy tworzą projekt pt.: „ukryci w ciemności- historie zapomniane”.
Dziś chcielibyśmy opowiedzieć Wam o naszym nowym filmie, który jest już na YT! Wywiad ten jest przeprowadzony z Panem Michałem Lecem, tatą jednego z uczniów z naszej szkoły. Pan Michał opowiedział nam wiele informacji na temat ZOMO, ale zahaczył również o milicje i inne ciekawostki. Przedstawił nam jak powstało, jakie były ich obowiązki, jak wyglądało życie funkcjonariuszy. Dowiedzieliśmy się wielu interesujących i nie każdemu znanych faktów, które uważamy, że zainteresują ogromne grono osób! Bardzo serdecznie zachęcamy Was do obejrzenia tego filmiku i jeśli przegapiliście poprzedni- koniecznie nadróbcie zaległości:)
Mamy do Was także mała prośbę, poszukujemy osób, które przeżyły II Wojnę Światową i/lub czasy PRL-u i chciałyby, mogłyby udzielić nam wywiadu. Jeśli macie wśród rodziny, znajomych kogoś takiego to zapraszamy do kontaktu! Z góry dziękujemy za każdą pomoc. Tymczasem wpadajcie na naszego instagrama, ponieważ dużo fajnych rzeczy się tam dzieje i czeka na Was wiele niespodzianek ;)

link do filmu: https://youtu.be/J39XpdE0bDM