Dzień języków pod znakiem wiosny

DSC_0144
Dnia 21.03.2017 roku w naszej szkole odbył sie "Dzień języków pod znakiem wiosny". Zadaniem ucznów było przygotowanie stoiska na temat wylosowanego państwa. Mieliśmy okazję zobaczyć takie państawa jak min.: Norwegia, Chiny czy Niemcy.
Dodatkowo uczniowie klas pierwszych przygotowywali scenki prezentujące ich wylosowany kraj. Zaprezentowali wspaniałe przebrania, dekoracje i dialogi, a od udziału nie stronili również nauczyciele, gdyż mogliśmy podziwiać "meksykańskiego" nauczyciela WOSu i historii. Każda klasa została nagrodzona w zależności od zajętego miejsca konkretną ilością dni bez pytania. Mamy nadzieję, że ta tradycja będzie kontynuowana w naszej szkole jeszcze przez wiele lat. Uczniowie i nauczyciele bawili się znakomicie.