ERYK ZYWERT STYPENDYSTĄ ŁSPS

Eryk Zywert z klasy III b otrzymał stypendium Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole za wybitne osiągnięcia w nauce, nieprzeciętne zdolności i rozwój własnych zainteresowań.
Po raz XXIV Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole wręczyło stypendia i nagrody dla najzdolniejszych uczniów i nauczycieli z województwa. Na tegorocznej gali, która odbyła się 17 października, pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia, uhonorowano 22 uczniów i 6 nauczycieli.
Stypendium naszego ucznia ufundowała wspólnie Okręgowa Izba Radców Prawnych
w Łodzi i Łódzkie Stowarzyszanie Pomocy Szkole.

Gratulujemy Erykowi i życzymy mu kolejnych sukcesów!