Eryk Zywert w finale XXIX Olimpiady Filozoficznej

Eryk_Zywert
Uczeń klasy IB Eryk Zywert zakwalifikował się do finału XXIX Olimpiady Filozoficznej, który odbędzie się 22 kwietnia w Warszawie.
Znalazł się w gronie 132 najlepszych uczniów w Polsce. Jest to niewątpliwie wielki sukces, zarówno samego Eryka jak i naszej szkoły.
W finale Eryk będzie musiał obronić wcześniej napisaną pracę konkursową oraz wykazać się umiejętnościami czytania i analizowania tekstu filozoficznego.
Swoim sukcesem Eryk wpisuje się w tradycję udziału naszych uczniów w Olimpiadach Filozoficznych w przeszłości ostatnim finalistą w 2009 r. był Jacek Jarocki, obecnie doktorant Wydziału Filozofii KUL.
Koledze życzymy jak najepszych wyników i dalszych sukcesów.