II miejsce w konkursie "Przedsiębiorczość na ziemi piotrkowskiej”

WP_20151221_005 1
Dnia 21 grudnia 2015 roku w Auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się zawody II stopnia w konkursie "Przedsiębiorczość na ziemi piotrkowskiej”. Naszą szkołę reprezentował zespół uczniów z klas III w składzie: Małgorzata Sońta, Natalia Ryś, Dawid Korczakowski i Daniel Sołtysiak.
Zawody przebiegały dwuetapowo: w pierwszej części finaliści zmagali się z pytaniami testowymi z zakresu przedsiębiorczości i ekonomii, w drugiej opracowywali odpowiedzi na wylosowane zadania problemowe, a następnie prezentowali swoje rozwiązania przed  komisją konkursową. Miło jest nam poinformować, że w kategorii „Najlepsza Szkoła” nasze liceum zajęło II miejsce i otrzymało dyplom oraz nagrody rzeczowe.
Głównym inicjatorem i organizatorem konkursu był Wydział Nauk Społecznych mieszczący się w Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.