Kiermasz Świąteczny 2015

1
Dnia 25 listopada w naszym liceum odbył się kiermasz świąteczny, który na stałe wpisał się w tradycję szkolnych uroczystości.  Na  wcześniej przygotowanych stanowiskach uczniowie prezentowali swoje prace. Były to zarówno ozdoby świąteczne jak i wypieki. Za niewielką cenę można było zaopatrzyć się w niepowtarzalne rękodzieła. Licealiści mogli rozwijać swoje uzdolnienia plastyczne, a także wykorzystać umiejętności marketingowe. Byli oceniani przez komisję, która przyznawała punkty m.in. za ilość produktów i ich różnorodność, wystrój stanowiska, zaangażowanie sprzedawców, zastosowane narzędzia promocji, wykorzystanie produktów recyklingowych itp.
Rywalizacja między zespołami klasowymi była bardzo duża – sprzedaży towarzyszyły barwne stroje uczniów, świąteczna muzyka i słodycze w ramach poczęstunku dla gości.
Na podium stanęły następujące grupy:
I miejsce z wynikiem 706 p.  zajęła klasa Ie
II miejsce z wynikiem 577 p. zajęła klasa Ia
III miejsce z wynikiem 557 p. zajęła klasa Ic
Wyróżnienie otrzymała klasa IIb

Pozyskane środki finansowe pozwolą na dalszą rozbudowę szkolnego ogrodu.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z kiermaszu.