III Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2023" Znak jakości Srebrna Europejska Szkoła Praworządności RP 2021

Konkurs na kartkę świąteczną

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Rozstrzygnięty został, ogłoszony przez Samorząd Uczniowski III LO, Konkurs na najpękniejszą, ręcznie wykonaną, kartkę świąteczną.
 
Jury miało trudny wybór, gdyż większość prac zgłoszonych do konkursu była bardzo pomysłowa, starannie i estetycznie wykonana za pomocą różnych technik plastycznych. W konkursie wzięło udział 74 uczniów, spośród których nagrodzono 48 osób oceną z wybranego przedmiotu. Ponadto wybrano 5 najpiękniejszych prac, których twórcy otrzymali dodatkową nagrodę w postaci BILETU do kina HELIOS na dowolnie wybrany film.
Najpiękniejsze prace wykonały:
KINGA UNISZEWSKA  kl. IV c
WIKTORIA KARBOWIAK   kl. IV c
NATALIA KRASOŃ  kl. III a
NATALIA PAUL  kl. I b
JULITA ŻEREK  kl. I e
GRATULUJEMY!
Pięknie wykonane kartki, tradycyjnie już,  z najlepszymi, świątecznymi życzeniami, trafiły do emerytowanych nauczycieli i innych pracowników szkoły.
 
powrót