Gratulacje! Dwie osoby z III LO na podium. Maciej Krupa i Natalia Ratalewska z klasy IVA zajęli II i III miejsce w Konkursie Wiedzy o Sejmie RP, przygotowanym przez kancelarię Sejmu we wspólpracy z biurem poselskim pana Grzegorza Lorka. W zawodach wzięło udział 50 uczniów, zatem konkurencja była liczna. Konkurs objęła swoim patronatem pani Marszałek Sejmu Elżbieta Witek.
Maciej Krupa i Natalia Ratalewska na podium w Konkursie Wiedzy o Sejmie RP
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Sukcesy w konkursie First step to...
- Następcy Ewy Pajor i Roberta...
- Wielki sukces naszych uczennic w...
- Wiosna zawitała do III LO
- Dzień Świętego Patryka
- Dzień otwartych drzwi
- Kolejne sukcesy sportowe
- Spotkanie z p. Grażyną Wysmyk
- Oferta edukacyjna na rok szkolny 2026/27
- III LO tenisem stołowym stoi

