Powoli tradycją naszej szkoły stają się obchody Miedzynarodowego Dnia Kropki.
Jest to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września.
Tego dnia uczniowie i nauczyciele masowo założyli na siebie odzież z motywem kropek. Zgodnie z ideą dnia kropki uczniowie mogli pokazać swoje talenty i zainteresowania oraz uczestniczyć w zajęciach, które wpisywały się w ideę tego święta – było malowanie kropkowego portretu Juliusza Słowackiego,  edukacyjne gry terenowe, quizy i teleturnieje, tworzenie opowieści, rozwiazywanie zagadek logicznych.
Zaprszamy go galerii artykułu.