Ola i Karolina wicemistrzyniami województwa łódzkiego

IMG_3572
8.lutego 2017 roku w XXXII liceum w Łodzi odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego w tenisie stołowym. Nasz rejon w kategorii dziewcząt reprezentowały zawodniczki I i III piotrkowskiego liceum. W zawodach startowało 12 drużyn.

Nasze tenisistki stołowe spisały się wspaniale. Aleksandra Adasiak i Karolina Dukowska pokonały reprezentacje Wieruszowa, Zgierza, Tomaszowa Mazowieckiego oraz I LO z Piotrkowa, W mistrzostwach uległy tylko drużynie z Rawy Mazowieckiej.i tym samym zdobyły tytuł wicemistrzyń województwa łódzkiego.
Dodatkowo druga lokata premiowana jest jest udziałem w mistrzostwach Polski.
Opiekunem drużyny była p. Sylwia Bednarek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!