III Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2023" Znak jakości Srebrna Europejska Szkoła Praworządności RP 2021

Piknik szkolny

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
W piątek 18 czerwca Samorząd Uczniowski zorganizował pinik szkolny. Powodów do świętowania było sporo. Powrót do szkoły, dzień dziecka i zbliżające się zarazem wakacje.
Najważniejszym elementem wydarzenia był konkurs tańca. Młodzież od dłuższego czasu przygotowywała się do rywalizacji, ćwicząc swoje układy przy każdej możliwej okazji.
Wszyscy zaprezentowali się znakomicie, utrudniając pracę jurorom. Ostatecznie w kategorii klas pierwszych zwyciężyły klasy 1B i 1C, wśród drugich klas 2CP i 2DP, natomiast nagroda publiczności przyznana w głosowaniu internetowym przypadła klasie 2BG.
Oczekiwanie na werdykt jury umilił występ zespołu muzycznego ARCHIDEA w składzie: Łucja Starościc, Danuta Korkus, Maria Chybalska oraz gościnnie Filip Lewandowski.
Impreza wypełniła cały dzień szkolny. Z koszy piknikowych znikały przede wszystkim owoce i ciasta. Częśc klas postawiła jednak na "konkrety” czyli pizzę lub grilla.
Na zakończenie organizatorzy zaplanowali odtańczenie "belgijki”. Atmosfera była jednak tak wspaniała, że mimo upalnej pogody, młodzież wytańczyła jeszcze wiele innych, skocznych utworów.
 
powrót