Rajd rowerowy

10 września 2021 r. odbył się rajd rowerowy pod hasłem "Cztery pory roku".
Celem rajdu była wizyta w ośrodku hotelowo - rekreacyjnym "Zielony Gościniec" we Włodzimierzowie.
Wzięło w nim udział 38 uczniów klas 3Bg oraz 3Cg, zaś inicjatorami rajdu byli wychowawcy klas - p. M. Fajkowska oraz p. A. Osińska, w towarzystwie p. Wicedyrektor A. Starzyńskiej oraz nauczyciela wychowania fizycznego p. A. Bednarek.
Uczestnicy rajdu pokonali trasę 30 kilometrów w obie stony wiodącą przez Piotrków Trybunalski (kierunek ulicami Sulejowska - Świerczowska) - Zalesice - Witów - Kłudzice - do punktu docelowego we Włodzimierzowie i z powrotem.
Uczestnikom towarzyszyła piąkna pogoda, a trasa prowadząca ulicami o mniejszym natężniu ruchu oraz przez wyjątkowo urokliwy o tej porze roku las, pozwoliła młodym ludziom na aktywność i relaks w jednym.