Rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024

4 września zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny.
W uroczystości, która odbyła się w sali gimnastycznej, udział wzięli nauczyciele, członkowie Rady Rodziców oraz uczniowie klas pierwszych i drugich.
Szczególnie ciepło powitani zostali nowi uczniowie naszej szkoły. W trakcie uroczystości odbyło się ślubowanie klas pierwszych, dzięki czemu stali się pełnoprawnymi członkami naszej społeczności.
Po oficjalnym rozpoczęciu wszyscy uczniowie spotkali się z wychowawcami, poznali bliżej szkołę i starszych kolegów, a delegacja uczniów z klasy 1a wraz z wychowawcą złożyła kwiaty pod grobem Nieznanego Żołnierza. Był to wyraz hołdu, jaki społeczność III LO chciała złożyć tym, którzy poświęcili swoje życie na Ołtarzu Ojczyzny i walczyli za naszą wolność.
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy samych sukcesów w roku szkolnym 2023/2024.