Solve for Tomorrow

Grupa uczniów z klasy 3c, w składzie: Antoni Karbowiak, Jan Wira, Kamil Patury, Bartosz Balcerzyk, brała udział w Campusie “Solve for Tomorrow” organizowanym przez firmę Samsung. Ten niezwykły kampus odbywał się w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik.
Uczestnicy brali udział w szkoleniach prowadzonych przez pracowników firmy Samsung, a także w zajęciach “robotyczne opowieści”. Warsztaty w Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego stanowiły doskonałą okazję do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w zakresie robotyki i programowania a także pracy w zespołach.
Była też możliwość integracji między zespołami, na wspólnym wypadzie na kręgle. Jeden z uczniów z naszego zespołu Kamil Patury osiągnął wspaniały sukces, wygrywając cały turniej .
To niesamowite, że nasi uczniowie mają możliwość uczestniczenia w takich inicjatywach, które rozwijają ich umiejętności i pasje. Gratulacje dla uczniów z klasy 3c za osiągnięcie finału w konkursie “Solve for Tomorrow”! Trzymamy kciuki za prezentację na gali finałowej w kwietniu!