III Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2023" Znak jakości Srebrna Europejska Szkoła Praworządności RP 2021

Spotkanie autorskie w MEDIATECE

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
25 marca 2022 roku klasy humanistyczne naszego liceum, klasa I a, II a oraz III A p udały się na niezwykle interesujące spotkanie z  pisarzem Mariuszem Koperskim. Uczniowie wysłuchali wykładu na temat twórczości , inspiracji autora oraz wzięli udział w warsztatach pisarskich. Na koniec spotkania uczniowie zadawali mnóstwo pytań, na które z przyjemnością odpowiadał zaproszony gość Mediateki.
Pan Koperski był pozytywnie zaskoczony ilością zadawanych pytań oraz zainteresowaniem, jakie okazali nasi uczniowie. Dziękujemy Panu Mariuszowi Koperskiemu za wprowadzenie nas w fascynujący świat tajemnic i kryminałów, a pracownikom Biblioteki Publicznej za zaproszenie i liczymy na kolejne, tak udane spotkania.
powrót