III Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2023" Znak jakości Srebrna Europejska Szkoła Praworządności RP 2021

Święto Wiosny

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
W poniedziałek, 21 marca 2022roku, zgodnie z kalendarzem, Wiosna zawitała do III LO.  Radośnie świętowaliśmy jej przybycie, podróżując wehikułem czasu, począwszy od lat 30-tych, aż do współczesności  przez dekady ostatniego wieku.
Ta wspaniała muzyczna podróż rozpoczęła się koncertem w wykonaniu teatru Spektator 2, a następnie była kontynuowana przez poszczególne klasy, które przedstawiły z ogromną kreatywnością i rozmachem scenki charakterystyczne dla wylosowanych wcześniej dekad. Jury, które oceniało występy klas miało trudne zadanie, gdyż uczniowie, jak i wychowawcy, którzy brali udział w tej wiosennej rywalizacji, stanęli na wysokości zadania W ostateczności przyznano nagrody (dni bez pytania) dla następujących klas:
 I Miejsce: Klasy II B i II C  (3 dni bez pytania)
II Miejsce: I E i III AP  (2 dni bez pytania)
III Miejsce:  I A i III DP (1 dzień bez pytania)
Oprac. mgr Renata Hejniak
 
powrót