Szkolny Rajd Rowerowy "Cztery Pory Roku"

DSC_0183
W dniu 04.02.2017 odbył się szkolny rajd rowerowy. To już 2 z 4 zaplanowanych na ten rok szkolny rajdów.
Pogoda dopisała, a na mecie rajdu czekało na nas ognisko i pieczone kiełbaski. Nic więc dziwnego, że humory dopisywały.
Warunki jazdy po zasypanych śniegiem duktach leśnych, niektórych trochę zaskoczyły, więc zabawy było co nie miara.
Podczas rajdu odwiedziliśmy Osadę Leśną w Kole oraz gospodarza obiektu p.Pawła Kowalskiego, który swoim zwyczajem podzielił się z nami opowieściami na temat życia lasu i zwyczajów jego mieszkańców.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich uczniów na rajd WIOSENNY.
Termin i trasę rajdu podamy później.
ORGANIZATORZY RAJDU.