Trzech uczniów w II etapie XXX Olimpiady Filozoficznej

Mateusz Kamecki IIB, Kacper Wawszczyk IIA, Eryk Zywert IIB zakwalifikowali się do II etapu XXX Olimpiady Filozoficznej.
Wysoki poziom esejów napisanych przez uczniów naszej szkoły otworzył im drogę do dalszych olimpijskich zmagań. Kolejny etap odbędzie się 10 lutego 2018 r. w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Łódzkiego i będzie polegał na napisaniu eseju oraz rozwiązaniu testu wiedzy z historii filozofii.
Przypominamy, że w ubiegłym roku Eryk Zywert był finalistą XXIX Olimpiady Filozoficznej, a w 2009 r. Jacek Jarocki (obecnie doktorant Wydziału Filozofii KUL).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunami uczniów są mgr Małgorzata Perucka i mgr Jacek Jarocki.