Uczniowie III LO wzięli udział w pikniku NATO

DSC_0410
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Pikniku NATO, podczas którego minister obrony narodowej i poseł ziemi piotrkowskiej p. A. Macierewicz przywitał żołnierzy Batalionowej Grupy Bojowej NATO, zmierzających do Orzysza w ramach wzmocnienia tzw. wschodniej flanki.
Jednak nie wielka polityka budziła największe zainteresowanie młodzieży - panowie koncentrowali swoją uwagę na sprzęcie (czołg widoczny na zdjęciach to nie jest LEOPARD jak podaje większość mediów, ale PT-91 TWARDY), a panie ... no cóż, za mundurem panny sznurem.